wpis w: Strona główna | 0

Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna

1. Dziękuję za złożone ofiary na inwestycje w parafii w minioną niedzielę. Zebrano kwotę 2006 zł i 50 gr, które wpłaciłem na konto parafii.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni osobom: Beacie Kostrzewa, Grażynie Grajerz, Marioli Kijak.
  3. Osobom, które troszcząc się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz kapłanów uczestniczyły w minionym tygodniu w modlitwach składam staropolskie Bóg zapłać.
  4. Dziękuję anonimowym osobom, które wykazują troskę o piękno na cmentarzu parafialnym.
  5. Bóg zapłać jednej rodzinie z parafii za ofiarę na Kościół.
  6. Zapraszam na nabożeństwa ku czci Matki Bożej, nazywane popularnie nabożeństwami majowymi. W tygodniu są odprawiane przed Mszą św o 17 zaś w sobotę nabożeństwo to będzie odprawiane przy krzyżach, figurach – znakach naszej chrześcijańskiej wiary o godz 1830. W sobotę 25 maja zapraszam do krzyża przy drodze na Chobot.
  7. W najbliższą niedzielę Dzień Matki. Stąd nabożeństwo majowe ofiarujemy za nasze Mamy: dla zmarłych prosząc o niebo, a dla żyjących o Boże błogosławieństwo na drogach ich życia.
  8. W minionym tygodniu została opłacona domena za stronę parafialną w wysokości 281 zł.
  9. Wszystkim parafianom, gościom życzę Bożej opieki w nowym tygodniu.