wpis w: Strona główna | 0

Ogłoszenia parafialne XVI Niedziela Zwykła – Odpust ku czci św. Marii Magdaleny

1. Dziś w parafii przeżywamy odpust ku czci naszej patronki św. Marii Magdaleny.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła: Jolancie i Józefowi Grzana, Małgorzacie Jóźwin, Alinie Wabnic.

1. Dziękuję za złożone ofiary na tace na inwestycje w parafii. Zebrano kwotę 2430 zł i 10 gr, które wpłaciłem na konto parafialne.

1. Bóg zapłać jednej rodzinie z parafii za ufundowanie stolika do świątyni.

1. Dziękuję kolejnym pięciu rodzinom z naszej wspólnoty za materialne wsparcie prac prowadzonych w parafii..

1. Bóg zapłać panom z Rady Parafialnej: p. Rafałowi i p. Tomaszowi za umocowanie żyrandola w kaplicy Męki Pańskiej oraz p. Tomaszowi i p. Piotrowi za prace porządkowe w budynku gospodarczym i stodole.

1. Dziękuję przedstawicielom grupy z ul. Podcmentarnej i kol. Bolesławieckiej oraz p. kościelnemu z żoną za uporządkowanie terenu wokół świątyni i probostwa.

1. Dziś Kościołem można złożyć ofiary do puszek wsparcie dla polskich misjonarzy 1 grosz za szczęśliwie przejechany 1 kilometr na zakup środków transportu na misje.

1. Za tydzień po Mszach św. poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców.

1. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do domu Ojca śp. + Cezary Kmiecik. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu…

1. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzę pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem. Pracującym na roli i w innych zakładach pracy życzę Bożego błogosławieństwa.