Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II lipiec 2019

wpis w: Strona główna, Uncategorized | 0

Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – lipiec

3 lipiecO Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Leszka

5 lipiecO Bożą opiekę i dary Ducha Św. dla Natalii, Wiktorii i Joasi

6 lipiec – O Bożą opiekę dla Krzysztofa i siły w dźwiganiu krzyża choroby.

7 lipiecO Boże błogosławieństwo dla naszej Rady Parafialnej.

10 lipiec – Dobry Boże prosimy o zdrowie i siły dla Justyny.

11 lipiec – Boże dziękujemy za szczęśliwą pielgrzymko-wycieczkę śladami Miłosierdzia Bożego

12 lipiec – Św. Janie Pawle II proszę Ciebie o zdrowie dla mojego dziadka, o siłę i łaskę Bożą

13 lipiec – Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie

14 lipiec – Św. Janie Pawle II, św. Józefie proszę za chorego ojca Józefa, o zdrowie, opiekę i ulgę w cierpieniu, cierpliwość w tej ciężkiej chorobie.

15 lipiec – Św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o błogosławieństwo, zdrowie w rodzinie, a dla dzieci i wnuków o szczęśliwe wakacje.

16 lipiec – Św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za szczęśliwą i piękną wycieczkę oraz za cudowny prezent. Jezu Miłosierny proszę o dobre wyniki dla mnie, proszę o powrót do zdrowia i sił dla mnie, ks. Marka, Jadwigi. Jezu Miłosierny proszę błogosław mojej rodzinie i przyjaciołom. Obdarz mojego syna światłem Ducha Św.

17 lipiec – Ojcze Św. Janie Pawle II, który patrzysz z domu Ojca w niebie, prosimy wypraszaj u Boga błogosławieństwo na każdy dzień życia w naszej rodzinie. Boże Ty wiesz czego nam potrzeba.

18  lipiec – Św. Janie Pawle II dziękuję za cudowną pielgrzymko-wycieczkę. Jezu Miłosierny dziękuję Tobie za to, ze dostałem pracę. Spraw, aby mama była zdrowa i wszyscy moi bliscy.

19 lipiec – Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II proszę Cię Jezu Miłosierny o zdrowie i Boże błogosławieństwo w dalszym leczeniu dla mamy Stanisławy oraz o wyzwolenie z choroby alkoholowej dla Agnieszki.

20 lipiec – Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby. Proszę Cię dobry Jezu o Zdowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej mojej rodziny. Proszę o bezpieczne wakacje dla wszystkich dzieci.

21 lipiec – Św. Janie Pawle II i Tobie Maryjo dziękuję za szczęśliwie narodzone wnuki Wojtusia i Olafa, i za starsze Czarka i Franka, proszę dla nich o zdrowie, Twoje błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i ich rodziców oraz całej rodziny.

27 lipiec – Św. Janie Pawle II dziękuję za wstawiennictwo i proszę o dalsze, szczególnie dla wnuków Błażeja, Marcelka, Igora i Tymona, o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

28 lipiec– Św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o łaski dla mnie i moich bliskich. Wierzę w moc modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Wyproś u Boga Wszechmogącego łaskę zdrowia dla mojej mamy. Daj jej wytrwałość i ulgę w cierpieniu. Obdarz zdrowiem cała moją rodzinę.

29 lipiec – Nasz dobry Ojcze, dziękujemy za wszelkie dobro, które od Ciebie otrzymujemy. Dziękujemy Ci za nasza córkę, daj nam siłę, zdrowie i dar cierpliwości, abyśmy ją dobrze wychowali. Miej w opiece wszystkich naszych bliskich, zwłaszcza rodziców – otocz ich swoim płaszczem na ten ciężki czas choroby naszego taty. Daj ulgę w cierpieniu wszystkim chorym i cierpiącym. Panie nie pozwól, abyśmy zwątpili…

30 lipiec – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cię Jezu o zdrowie dla mojej rodziny.

31 lipiec – Św. Janie Pawle II proszę Cię o dobre wyniki lekarskie dla cioci. O potrzebną łaskę zdrowia, siły na te trudne dni. O Boże błogosławieństwo dla całej jej rodziny.