Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II marzec 2019

wpis w: Strona główna, Uncategorized | 0

Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – marzec

3 marca – Św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za narodziny wnuczki. Proszę Cię o zdrowia i opiekę dla całej rodziny, a w szczególności dla Łucji i jej rodziców.

4 marca – Boże proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny. Miej nas w swojej opiece.

5 marca – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie.

6 marca – Św. Janie Pawle II proszę o twoje wstawiennictwo u Boga w intencji szybkiego powrotu do zdrowia dla Anitki i jej rodziców.

7 marca – Boże Wszechmogący dziękujemy Tobie za wszelkie łaski jakie otrzymaliśmy. Za popełnione grzechy przepraszamy Ciebie. Prosimy za przyczyną Św. Jana Pawła II o zdrowie duszy i ciała praz Boże błogosławieństwo w naszej rodzinie.

8 marca – Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo u Boga w intencji zdrowia i szczęścia dla córek.

9 marca – Święty Janie Pawle II przez twoja wstawiennictwo prosimy u Boga o potrzebne iłski dla naszej rodziny: łaskę zdrowia, zgody, życzliwości, Bożego błogosławieństwa. Niech Matka Najświętsza wyprasza nam potrzebne łaski u Jezusa.

10 marca – O Bożą opiekę i łaskę zdrowia dla Krzysztofa.

11 marca – O Boże błogosławieństwo i powrót do zdrowia dla Anity.

12 marca – Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II proszę Cię Boże o zdrowie dla Ewy.

13 marca – Dobry Boże, w 2 rocznicę narodzin syna dziękuję za dar jego życia. Proszę Cie opiekuj się nim i chroń od zła. Miej w opiece cała naszą rodzinę. Uzdrawiaj mamę, wspieraj babcię i dziadka. Pomóz nam pokonywać trudności.

14 marca – O zdrowie i potrzebne łaski dla Anety.

15 marca – O dary Ducha Świętego i wszelkie łaski dla Natalii.

16 marca – Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II proszę o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny, a szczególnie o zdrowie i łaski Ducha Świętego dla wnuków: Błażeja, Marcela, Igora, Tymka.

17 marca – Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II prosimy o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani i Oli, o zdrowie dla dzieci, rodziców i całej rodziny, o opiekę i błogosławieństwo na każdy dzień.

18 marca – Święty Janie Pawle II wstawiaj się u Boga w intencji długiego, szczęśliwego, w pełni zdrowia życia dla babci Helenki.

19 marca – O Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Leszka.

20 marca – Święty Janie Pawle II, proszę o Twoje wstawiennictwo u Maryi i Jej Syna za moimi dziećmi – o dar rodzicielstwa dla syna i synowej, o mądry wybór partnera dla mojej córki. Wyproś ulgę w cierpieniu dla Lucyny. Złóż moje podziękowanie za otrzymane łaski i obecność Boga w naszym życiu.

21 marca – Święty Janie Pawle II dziękuję za wysłuchane moje prośby. Jezu Miłosierny proszę Ciebie spraw, aby moje wyniki lekarskie były dobre, powróciła do zdrowia, sił. Proszę o dary Ducha Świętego dla syna. Błogosław Jezu rodzinie, przyjaciołom.

22 marca – Święty Janie Pawle II dziękuję za otrzymane łaski. Proszę błogosław mojej rodzinie. Miej w opiece moje dzieci, chroń nas przed złem. Daj łaskę zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

23 marca – Święty Janie Pawle II proszę Ciebie o zdrowie dla cioci, o dobre wyniki lekarskie, o siły w tym trudnym dla niej czasie.

24 marca – Święty Janie Pawle II poprzez wstawiennictwo Matki Najświętszej uproś łaskę zdrowia, dary Ducha Świętego dla naszego proboszcza.

25 marca – Ojcze Święty Janie Pawle II dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o miłość, zgodę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Andrzeja.

26 marca – Święty Janie Pawle II dziękuję  za prezent, pomóż mi wypełniać dobrze swoje obowiązki w pracy. Proszę o zdrowie dla mamy i całej rodziny.

27 marca – Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem dziękujemy Bogu za otrzymane iłski. Wypraszaj dla całej rodziny dary Ducha Świętego do zrozumienia siebie nawzajem w podejmowaniu trudnych decyzji. Uproś przez wstawiennictwo Maryi łaskę zdrowia, zgody w rodzinie.

28 marca – Święty Janie Pawle II dziękujemy za wszelkie otrzymane łaski. Dziękujemy, że wciąż orędujesz za nami u Boga. Prosimy i dalsza opiekę nad cała naszą rodziną, wypraszaj nam potrzebne łaski w wychowaniu naszej córki i daj nam łaskę zrozumienia, cierpliwości na każdy dzień życia. Nie pozwól nam, abyśmy zwątpili.

29 marca – Dziękuję dobremu Bogu za wszystko, co od Niego otrzymałam. Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II proszę Miłosiernego Boga o zdrowie dla przyjaciele Romka, który czeka na przeszczep nerki, dla Adriana, który uległ ciężkiemu wypadkowi, dla moich córek, aby mogły szczęśliwie wychować swoje dzieci. Bądź wola Twoja.