Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II maj 2019

wpis w: Strona główna, Uncategorized | 0

Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – maj

3 maj za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cie Miłosierny Jezu o zdrowie i dary Ducha Św dla moich wnuków. Daj, aby w mojej rodzinie była miłość, zgoda. Błogosław nam każdego dnia

4 maj – Ojcze św. prosimy Ciebie za nasze dziecko, które w niedzielę przyjmie po raz pierwszy do swego serca Jezusa, aby jej życie było przepełnione miłością do Boga i Jego ciągłym pragnieniem

5 maj – O Boże błogosławieństwo dla maturzystów z naszej parafii, dobry dalszy wybór drogi życiowej

6 maj – O Bożą opiekę dla dzieci komunijnych z parafii Mieleszyn i ich rodzin

7 maj – O dary Ducha Św. dla Natalii i Wiktorii

8 maj – O Bożą opiekę i łaskę zdrowia dla Krzysztofa.

9 maj – Święty Janie Pawle II pomóż mi wypełniać dobrze swoje obowiązki w pracy. Proszę o dobre wyniki i zdrowie dla mamy. Proszę o dary Ducha Św. dla mnie.

10 maj – O Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Leszka.

11 maj – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

12 maj  – Jezu Miłosierny dziękuję za wysłuchanie naszych próśb. Proszę o zdrowie dla Oli i jej poczętego dziecka, opiekuj się nimi i błogosław im. Proszę o dary Ducha Św. i dobre wybory dla mojej siostrzenicy

13 maj – O Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w naszej parafii.

14 maj – Święty Janie Pawle II dziękuję za wysłuchanie mojej prośby. Jezu Miłosierny proszę o dary Ducha Sw. dla syna i Izy, która przygotowuje się do Pierwszej Komunii Św. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i ks. Marka. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Alicji. Błogosław rodzinie i moim przyjaciołom.

15 maj – Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II proszę o zdrowie dla mojej rodziny, a szczególnie dla rodziców. Błogosław im w podeszłym wieku i daj im siłę do pokonywania trudów każdego dnia. Proszę o ulgę w cierpieniu dla Lucyny.

16 maj – Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II dziękuję Miłosierny Jezu za wszystkie otrzymane łaski. Wypraszaj potrzebne łaski: zdrowia, miłości, zgody. Proszę o dary Ducha Św. dla moich dzieci. Błogosław osobom bliskim mojemu sercu.

17 maj – Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II dziękuję Jezu za Twoją obecność w naszym życiu, którą dajesz odczuć każdego dnia. Proszę o zdrowie dla Sabiny i dziecka, które nosi pod sercem. Proszę o trzeźwość dla Andrzeja.

18 maj – Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsza opiekę dla mnie i mojej rodziny, a szczególnie dla moje wnuka Franka z racji pierwszej Komunii Św.

19 maj – Św. Janie Pawle II chce Tobie podziękować za to, ze każdego dnia wypraszasz dla naszej rodziny potrzebne łaski u Boga bogatego w miłosierdzie i u Maryi, która czuwa nad nami i wie czego nam potrzeba.

20 maj – Panie Boże za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II dziękuję za wszystkie otrzymane łaski dla cioci. Proszę Cię dobry Boże o zdrowie i potrzebne łaski dla niej. Matko Boża w tym majowym miesiącu proszę Ciebie o wstawiennictwo za nią. Opiekuj się jej rodziną – strzeż od złego.

21 maj – Panie Boże za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II dziękuję za pierwszy przeżyty rok mojej prawnuczki. Proszę o zdrowie dla niej, jej braciszka i rodziców. Obdarz ich wszelkimi łaskami, błogosław im w codziennym życiu.

22 maj – Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II proszę Cię Jezu Miłosierny o dobre wyniki oraz zdrowie, zgodę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Dziękuję za wszystko, co otrzymałam.

23 maj – Przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II proszę Cie Jezu o dobre wyniki dla mamy. Wspieraj ja w niesieniu krzyża i spraw, aby powróciła do zdrowia. Miej w opiece naszą rodzinę.

24 maj – Panie Boże za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II dziękuję za szczęśliwe 57 lat mojego małżeństwa. Dziękuję za zdrowie, którym obdarzasz mnie i mojego męża. Za wszelkie łaski, jakie od Ciebie otrzymujemy. Proszę opiekuj się mną, moim mężem, daj znam dobre zdrowie i błogosław nam w dalszym naszym życiu.

25 maj – O Boże błogosławieństwo, zdrowie siły dla mamy.

26 majPanie Jezu proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, mamy Teresy,Mariusza, dla mnie i pomyślne zdanie sesji Asi